O firmie

IMPONAR Sp. z o. o. Sp. k. jest dostawcą nowoczesnych maszyn, urządzeń, profesjonalnych narzędzi oraz nowej technologii i fachowego serwisu dla zakładów przemysłowych.

Spółka została utworzona w maju 1994 roku przez dwóch właścicieli Włodzimierza Kaźmierskiego i Piotra Dubel. Siedziba firmy znajduje się w Radomsku, w centralnej części Polski, obok trasy A1, między Warszawą i Katowicami.

Firma specjalizuje się w filtracji cieczy przemysłowych, systemach oczyszczających i recyklingowych, usuwaniu mgły olejowej, zadymień i oparów emulsji obróbczych, produktywnych i wysokowydajnych narzędziach skrawających, obróbce plastycznej na zimno a także w dostarczaniu innych innowacyjnych produktów i rozwiązań generujących oszczędności do wszystkich sektorów przemysłu.

IMPONAR oferuje także profesjonalne narzędzia przydatne w każdej, zarówno dużej przemysłowej firmie, jak i małej rzemieślniczej. W naszym drukowanym katalogu narzędzi FORMAT Plus 2017/19 znajdziecie Państwo ponad 30.000 popularnych pozycji. Większość z nich dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 48 godzin. Nasz asortyment zawiera sprawdzone markowe narzędzia wiodących międzynarodowych producentów.

Do dyspozycji Państwa stawiamy też nasze elektroniczne Centrum Logistyczne eLC, które zawiera ok. 80.000 artykułów. Ilość i dostępność popularnych narzędzi przydatnych w każdej firmie będziemy systematycznie powiększać a nasze działania usprawniać, uwzględniając Państwa uwagi. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu online B2B Multishop.

IMPONAR przyjmuje również zlecenia na wykonanie narzędzi i urządzeń specjalnych wg dokumentacji klienta i/lub producenta.

Nasza spółka blisko współpracuje z wieloma światowej sławy producentami narzędzi i maszyn lub z ich przedstawicielstwami. Handlowcy często prezentują produkty klientom bezpośrednio w ich siedzibach, na targach krajowych i zagranicznych, umówionych pokazach oraz szkoleniach u producenta lub w naszym biurze głównym.

Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach organizowanych przez producentów, których reprezentujemy. Treningi przeważnie dotyczą wiedzy o produktach, obszarów ich zastosowań oraz korzyściach dla naszych klientów i otoczenia wynikających z ich stosowania.

Wśród naszych klientów są firmy działające w takich dziedzinach jak obróbka metalu, przemysł samochodowy, przemysł lotniczy i obronny, konstrukcje, elektronika, budownictwo, obróbka drewna, górnictwo, elektrownie i inne.

Od marca 2002r. IMPONAR posiada świadectwo jakości ISO 9001:2000 (teraz ISO 9001:2015) przyznane przez Dekrę ITS.

 

 

Naszą wiarygodność systematycznie potwierdza Certyfikat Wiarygodności Biznesowej DUNS.

 

Zapraszamy do partnerskiej współpracy. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

Zarząd IMPONAR