Aktualności

 • Propozycje świątecznych prezentów od Bahco

  09 Listopad 2018
  Szanowni klienci, przedstawiamy pomysły na świąteczne prezenty firmy Bahco.Wśród propozycji znalazły się między innymi zestawy pił, sekatorów, wkrętaków wraz z bitami, szczypiec, latarek ręcznych LED, kluczy nastawnych, specjalistycznych młotków,narzędzi wielofunkcyjnych i inne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną poniżej w sekcji Pliki.
  pokaż więcej
 • Oferta miesiąca! Spray odrdzewiacz już od 6,90zł

  09 Listopad 2018
  Odrdzewiacz w Spray'u wysokiej jakości - 400ml. Chroni trwale przed korozją dzięki dobrym właściwościom pełzającym. Bezpieczny dla gumy i tworzyw sztucznych. Dodatkowe właściwości smarne dzięki MoS2. Nie zawiera żywicy, silikonu i kwasów. Sposób użycia:rozpylić na elementach i pozostawić na krótki czas. W przypadku uporczywych połączeńpowtórzyć czynność i w razie potrzeby ...
  pokaż więcej
 • Narzędzia do pracy z drewnem w promocji Bahco

  03 Październik 2018
  Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ulotką Bahco na narzędzia do obróbki i pracy z drewnem. Promocja obowiązuje do 31.03.2019r.
  pokaż więcej
 • Bosch - Nowości produktowe

  07 Wrzesień 2018
  Drodzy Państwo, mamy przyjemność zaprezentować nową akcję promocyjną Bosch na ostatni kwartał roku. W broszurze umieszczone zostały nowości produktowe wraz z zestawami w promocyjnych cenach z niebieskiej linii dla rzemiosła i przemysłu. Zachęcamy do korzystania z extra promocji.Ulotka w formie elektronicznej do pobrania poniżej w sekcji "Pliki do pobrania". Oferta ...
  pokaż więcej
 • Produkty chemiczno-techniczne E-COLL

  23 Sierpień 2018
  Przedstawiamy szeroki asortyment marki E-COLL - producenta produktów chemiczno-technicznych. Wszystkie produkty wraz z polskim opisem znajdują się w ulotce PDF.Produkty do czyszczenia:- środki i pianki do czyszczenia hamulców, stali szlachetnej, stali nierdzewnej- nafta- aceton- benzyna- spirytus- nitroProdukty oczyszczające skórę:- środki płynne do mycia rąk- kremy- pasty- chusteczki nawilżane / ręczniki- ...
  pokaż więcej
 • Elektronarzędzia oraz wyposażenie warsztatu

  19 Czerwiec 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy najnowszą ulotkę zbiorczą w której znajdują się: - elektronarzędzia wiodących producentów (Bosch, Dewalt, Fein, Metabo, Milwaukee) - wyposażenie warsztatu - urządzenia pneumatyczne - narzędzia ręczne (Gedore, Gesipa, Pferd, narzędzia FORMAT)Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ulotką.
  pokaż więcej
 • Wyjątkowa promocja HEXO

  28 Maj 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy niepowtarzalną ofertę promocyjną na narzędzia pneumatyczne marki HEXO PNEUMATIC. W ulotce promocyjnej zamieszczonej poniżej znajdują się produkty objęte obniżoną ceną. Ilośc produktów ograniczona.Gorąco zachęcamy do zapoznania się z warunkami akcji !
  pokaż więcej
 • Specjalna promocja Bosch dla profesjonalistów

  10 Maj 2018
  Przedstawiamy Państwu najnowszą promocje marki Bosch. Wewnątrz ulotki znajdują się nowości produktowe oraz specjalne zestawy promocyjne w atrakcyjnych cenach. Za zakup wybranych produktów można również otrzymać ciekawe prezenty w postaci markowych piłek lub opasek fitness więc gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji. Oferta ważna do 31.08.2018 r.
  pokaż więcej
 • Bahco Workshop Deals 2018

  10 Maj 2018
  Profesjonalne narzędzia Bahco dla warsztatów samochodowych i motoryzacji - zapraszamy do zakupów! W ofercie ciekawe: wózki warsztatowe z narzędziami, walizki i skrzynki narzędziowe, podnośniki i podstawki, składane żurawie, wysięgniki, prasy hydrauliczne, leżaki na kółkach, klucze dynamometryczne, inne narzędzia i urządzenia przydatne w warsztacie samochodowym.
  pokaż więcej
 • Promocja narzędzi FORMAT 2018 1+2

  16 Luty 2018
  Do końca marca 2018 promujemy narzędzia przemysłowe marki FORMAT. Ciekawe i wartościowe nagrody za 1zł. Minimum 2 opcje do wyboru. Serdecznie zapraszamy do zakupów, nasi Doradcy Techniczni chętnie pomogą w doborze właściwych narzędzi.
  pokaż więcej