Aktualności

 • Elektronarzędzia oraz wyposażenie warsztatu

  19 Czerwiec 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy najnowszą ulotkę zbiorczą w której znajdują się: - elektronarzędzia wiodących producentów (Bosch, Dewalt, Fein, Metabo, Milwaukee) - wyposażenie warsztatu - urządzenia pneumatyczne - narzędzia ręczne (Gedore, Gesipa, Pferd, narzędzia FORMAT)Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ulotką.
  pokaż więcej
 • Wyjątkowa promocja HEXO

  28 Maj 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy niepowtarzalną ofertę promocyjną na narzędzia pneumatyczne marki HEXO PNEUMATIC. W ulotce promocyjnej zamieszczonej poniżej znajdują się produkty objęte obniżoną ceną. Ilośc produktów ograniczona.Gorąco zachęcamy do zapoznania się z warunkami akcji !
  pokaż więcej
 • Specjalna promocja Bosch dla profesjonalistów

  10 Maj 2018
  Przedstawiamy Państwu najnowszą promocje marki Bosch. Wewnątrz ulotki znajdują się nowości produktowe oraz specjalne zestawy promocyjne w atrakcyjnych cenach. Za zakup wybranych produktów można również otrzymać ciekawe prezenty w postaci markowych piłek lub opasek fitness więc gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji. Oferta ważna do 31.08.2018 r.
  pokaż więcej
 • Bahco Workshop Deals 2018

  10 Maj 2018
  Profesjonalne narzędzia Bahco dla warsztatów samochodowych i motoryzacji - zapraszamy do zakupów! W ofercie ciekawe: wózki warsztatowe z narzędziami, walizki i skrzynki narzędziowe, podnośniki i podstawki, składane żurawie, wysięgniki, prasy hydrauliczne, leżaki na kółkach, klucze dynamometryczne, inne narzędzia i urządzenia przydatne w warsztacie samochodowym.
  pokaż więcej
 • Promocja narzędzi FORMAT 2018 1+2

  16 Luty 2018
  Do końca marca 2018 promujemy narzędzia przemysłowe marki FORMAT. Ciekawe i wartościowe nagrody za 1zł. Minimum 2 opcje do wyboru. Serdecznie zapraszamy do zakupów, nasi Doradcy Techniczni chętnie pomogą w doborze właściwych narzędzi.
  pokaż więcej
 • Promocja Wiha 01.02-30.06.2018

  11 Luty 2018
  Promocja Wiha na pierwszą połowę 2018 roku obejmuje walizki narzędziowe dla elektryków, wkrętaki dynamometryczne, zestawy narzędzi dla techników serwisowych, zaciskarki, szczypce, narzędzia wielofunkcyjne, nożyce, poziomice i inne narzędzia. Szczegóły w ulotce - do pobrania poniżej. Wiha jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle ...
  pokaż więcej
 • VITO AG - filtracja chłodziw przymysłowych

  25 Październik 2017
  Z przyjemnością zawiadamiamy, iż nasza Firma nawiązała współpracę z Firmą VITO AG z siedzibą w Tuttlingen, Niemcy. Liczymy, iż dzięki rozszerzeniu oferty Działu Filtracji o rozwiązania VITO dotyczące filtracji chłodziw, zaspokoimy wszystkie potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami naszego partnera.
  pokaż więcej
 • Wkład firmy Mahr w Przemysł 4.0

  27 Wrzesień 2017
  Nowości Mahr, światowego lidera na rynku metrologii przemysłowej, wyznaczają nowe trendy i rozwiazują zadania z zakresu metrologii długości i kąta. Znajdują zastosowanie tam, gdzie wymagana jest dokładność, jakość i precyzja. Rozpocznij przygodę ze SMahrT od zakupu promocyjnego zestawu pomiarowego z technologią Wi-Fi w praktycznej walizce.
  pokaż więcej
 • Imponar na Toolex Sosnowiec 03-05.10.2017

  18 Wrzesień 2017
  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Filtracji na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki w Sosnowcu. Pawilon A, Stoisko 432. Przedstawimy urządzenia do usuwania mgły olejowej FILTERMIST, skimmery olejowe i filtry elektrostatyczne FRIESS, systemy oczyszczające i recyklingowe do cieczy przemysłowych MKR oraz filtry magnetyczne Eclipse Magnetics.
  pokaż więcej
 • Filtermist Ltd. na EMO-2017

  10 Wrzesień 2017
  Filtermist International Ltd. EMO-2017 Hanower, Hala H6, Stoisko F60. Kolektory do usuwania mgły olejowej, zadymień i oparów emulsji. Serdecznie zapraszamy! Dzień Polski 21 i 22.09.2017.
  pokaż więcej