Aktualności

 • Zmiana nazwy na Imponar Sp. z o.o. Sp. k.

  06 Styczeń 2019
  Niniejszym zawiadamiamy, że z dniem 02.01.2019 nastąpiło przekształcenie spółki IMPONAR Sp.j. Włodzimierz Kaźmierski Piotr Dubel w spółkę komandytową Imponar Sp. z o.o. Sp. k. (NIP, Regon, adres i k-ta bankowe pozostają bez zmian! Nowy nr KRS0000764891).
  pokaż więcej
 • Wiosenna promocja MAHR

  22 Marzec 2019
  Drodzy klienci,już teraz przedstawiamy najnowszą promocję na profesjonalne narzędzia pomiarowe MAHR, która obowiązywać będzie od 8 kwietnia do 31 maja 2019r.Zachęcamy już teraz do zapoznania się z produktami objętymi promocją.Wszystkie szczegóły zostały zawarte w dokumencie dostępnym poniżej w sekcji "Pliki do pobrania"
  pokaż więcej
 • BAHCO - Popularne w przemyśle i warsztacie

  05 Luty 2019
  Przedstawiamy nową promocję popularnych narzędzi BAHCO znajdujących swoje zastosowanie w przemyśle jak również w warsztacie.W ulotce pojawiły się m.in.: - poziomice i kątowniki wielofunkcyjne- zestawy wkrętaków izolowanych VDE- wózki narzędziowe- specjalnie wyprofilowane grzechotki 1/2" z wygodnym przełącznikiem- zestawy kluczy grzechotkowych- zestawy bitów- klucze nastawne ze specjalnym chwytem ułatwiającym prace- szczypce ...
  pokaż więcej
 • Frezy pełnowęglikowe VHM FORTIS

  31 Styczeń 2019
  Drodzy Państwo,zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą bardzo dobrych frezów pełnowęglikowych w rozsądnej cenie. W broszurce można znaleźć m.in. frezy trzpieniowe w różnych wariantach oraz frezy kuliste.Szczegóły i parametry zawarte zostały w krótkiej ulotce, którą załączamy poniżej w sekcji "Pliki do pobrania"Czas trwania promocji: do 30.06.2019r
  pokaż więcej
 • Oferta promocyjna narzędzi Bosch

  08 Styczeń 2019
  Szanowni klienci, przedstawiamy najnowszą ulotkę promocyjną na profesjonalne narzędzia oraz zestawy marki Bosch. W treści znajdują się nowości produktowe oraz wyjątkowe zestawy promocyjne w atrakcyjnych cenach. Oferta promocyjna obowiązuje od 07.01.2019r. do 05.05.2019r.
  pokaż więcej
 • Ogrodnicza promocja Bahco

  07 Grudzień 2018
  Przedstawiamy świeżą akcję promocyjną na profesjonalne narzędzia ogrodnicze marki Bahco. W ulotce załączonej poniżej mozna znaleźć m.in. :- pilarki łańcuchowe- elektryczne sekatory- zestawy lekkich sekatorów - profesjonalne piły ręczne do gałęzi i inne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
  pokaż więcej
 • Propozycje świątecznych prezentów od Bahco

  09 Listopad 2018
  Szanowni klienci, przedstawiamy pomysły na świąteczne prezenty firmy Bahco.Wśród propozycji znalazły się między innymi zestawy pił, sekatorów, wkrętaków wraz z bitami, szczypiec, latarek ręcznych LED, kluczy nastawnych, specjalistycznych młotków,narzędzi wielofunkcyjnych i inne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną poniżej w sekcji Pliki.
  pokaż więcej
 • Oferta miesiąca! Spray odrdzewiacz już od 6,90zł

  09 Listopad 2018
  Odrdzewiacz w Spray'u wysokiej jakości - 400ml. Chroni trwale przed korozją dzięki dobrym właściwościom pełzającym. Bezpieczny dla gumy i tworzyw sztucznych. Dodatkowe właściwości smarne dzięki MoS2. Nie zawiera żywicy, silikonu i kwasów. Sposób użycia:rozpylić na elementach i pozostawić na krótki czas. W przypadku uporczywych połączeńpowtórzyć czynność i w razie potrzeby ...
  pokaż więcej
 • Narzędzia do pracy z drewnem w promocji Bahco

  03 Październik 2018
  Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ulotką Bahco na narzędzia do obróbki i pracy z drewnem. Promocja obowiązuje do 31.03.2019r.
  pokaż więcej
 • Bosch - Nowości produktowe

  07 Wrzesień 2018
  Drodzy Państwo, mamy przyjemność zaprezentować nową akcję promocyjną Bosch na ostatni kwartał roku. W broszurze umieszczone zostały nowości produktowe wraz z zestawami w promocyjnych cenach z niebieskiej linii dla rzemiosła i przemysłu. Zachęcamy do korzystania z extra promocji.Ulotka w formie elektronicznej do pobrania poniżej w sekcji "Pliki do pobrania". Oferta ...
  pokaż więcej