Aktualności

 • Innowacje Mahr w promocyjnych cenach

  17 Wrzesień 2018
  Drodzy klienci,pragniemy zaprezentować aktualną broszurę z profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi w atrakcyjnych cenach. Akcja trwa od 15 września do 31 października 2018r. Zachęcamy do wysyłania zapytań, osoby śledzące nasze wpisy mogą liczyć na dodatkowy, specjalny rabat.
  pokaż więcej
 • Bosch - Nowości produktowe

  07 Wrzesień 2018
  Drodzy Państwo, mamy przyjemność zaprezentować nową akcję promocyjną Bosch na ostatni kwartał roku. W broszurze umieszczone zostały nowości produktowe wraz z zestawami w promocyjnych cenach z niebieskiej linii dla rzemiosła i przemysłu. Zachęcamy do korzystania z extra promocji.Ulotka w formie elektronicznej do pobrania poniżej w sekcji "Pliki do pobrania". Oferta ...
  pokaż więcej
 • Produkty chemiczno-techniczne E-COLL

  23 Sierpień 2018
  Przedstawiamy szeroki asortyment marki E-COLL - producenta produktów chemiczno-technicznych. Wszystkie produkty wraz z polskim opisem znajdują się w ulotce PDF.Produkty do czyszczenia:- środki i pianki do czyszczenia hamulców, stali szlachetnej, stali nierdzewnej- nafta- aceton- benzyna- spirytus- nitroProdukty oczyszczające skórę:- środki płynne do mycia rąk- kremy- pasty- chusteczki nawilżane / ręczniki- ...
  pokaż więcej
 • Elektronarzędzia oraz wyposażenie warsztatu

  19 Czerwiec 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy najnowszą ulotkę zbiorczą w której znajdują się: - elektronarzędzia wiodących producentów (Bosch, Dewalt, Fein, Metabo, Milwaukee) - wyposażenie warsztatu - urządzenia pneumatyczne - narzędzia ręczne (Gedore, Gesipa, Pferd, narzędzia FORMAT)Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ulotką.
  pokaż więcej
 • Wyjątkowa promocja HEXO

  28 Maj 2018
  Szanowni Państwo,przedstawiamy niepowtarzalną ofertę promocyjną na narzędzia pneumatyczne marki HEXO PNEUMATIC. W ulotce promocyjnej zamieszczonej poniżej znajdują się produkty objęte obniżoną ceną. Ilośc produktów ograniczona.Gorąco zachęcamy do zapoznania się z warunkami akcji !
  pokaż więcej
 • Specjalna promocja Bosch dla profesjonalistów

  10 Maj 2018
  Przedstawiamy Państwu najnowszą promocje marki Bosch. Wewnątrz ulotki znajdują się nowości produktowe oraz specjalne zestawy promocyjne w atrakcyjnych cenach. Za zakup wybranych produktów można również otrzymać ciekawe prezenty w postaci markowych piłek lub opasek fitness więc gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji. Oferta ważna do 31.08.2018 r.
  pokaż więcej
 • Bahco Workshop Deals 2018

  10 Maj 2018
  Profesjonalne narzędzia Bahco dla warsztatów samochodowych i motoryzacji - zapraszamy do zakupów! W ofercie ciekawe: wózki warsztatowe z narzędziami, walizki i skrzynki narzędziowe, podnośniki i podstawki, składane żurawie, wysięgniki, prasy hydrauliczne, leżaki na kółkach, klucze dynamometryczne, inne narzędzia i urządzenia przydatne w warsztacie samochodowym.
  pokaż więcej
 • Promocja narzędzi FORMAT 2018 1+2

  16 Luty 2018
  Do końca marca 2018 promujemy narzędzia przemysłowe marki FORMAT. Ciekawe i wartościowe nagrody za 1zł. Minimum 2 opcje do wyboru. Serdecznie zapraszamy do zakupów, nasi Doradcy Techniczni chętnie pomogą w doborze właściwych narzędzi.
  pokaż więcej
 • Promocja Wiha 01.02-30.06.2018

  11 Luty 2018
  Promocja Wiha na pierwszą połowę 2018 roku obejmuje walizki narzędziowe dla elektryków, wkrętaki dynamometryczne, zestawy narzędzi dla techników serwisowych, zaciskarki, szczypce, narzędzia wielofunkcyjne, nożyce, poziomice i inne narzędzia. Szczegóły w ulotce - do pobrania poniżej. Wiha jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle ...
  pokaż więcej
 • VITO AG - filtracja chłodziw przymysłowych

  25 Październik 2017
  Z przyjemnością zawiadamiamy, iż nasza Firma nawiązała współpracę z Firmą VITO AG z siedzibą w Tuttlingen, Niemcy. Liczymy, iż dzięki rozszerzeniu oferty Działu Filtracji o rozwiązania VITO dotyczące filtracji chłodziw, zaspokoimy wszystkie potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami naszego partnera.
  pokaż więcej